Crypto Aaron prezentuje

ZŁOTY KURS

Największy kurs tradingu w Polsce. Prawie 70 lekcji które poprowadzą Cię krok po kroku do zostania samodzielnym ekspertem w rynku. Wiedza oparta na wieloletnim doświadczeniu. Wybierz pojedynczy moduł lub cały kurs.


Produkty PREMIUMCzym jest Złoty Kurs?

Jest to kwintesencja ponad 7 lat doświadczenia na rynku, masie popełnionych błędów, setek wyciągniętych wniosków. Wszystko zostało tak przygotowane, aby wiedza przekazana w tym kursie była dla każdego – od osoby która pierwszy raz ma styk z rynkiem, po zaawansowanych graczy. 7 modułów i prawie 70 lekcji sprawi, że posiądziesz wiedzę aby stać się samodzielnym specjalistą już po 3 miesiącach.

Czy to wszystko? Absolutnie nie!

Chciałem stworzyć kurs, który nie tylko będzie przekazywał masę istotnych informacji, ale również będzie innowacyjny i ciągle dopasowany do zmieniającego się rynku. Dlatego Złoty Kurs, jako jedyny na rynku cały czas się rozwija, a dodatkowe lekcje są nagrywane regularnie i udostępniane dla kursantów. Dodatkowo, możliwość regularnego uczestnictwa w szkoleniach online w ramach kursu, nieustannie zwiększa wiedzę i umiejętności.

Jak wygląda struktura Złotego Kursu?

Poznaj wszystkie 7 modułów najmocniejszego kursu tradingu w Polsce i przekonaj się sam/a czy jest dla Ciebie. Możesz kupić pojedyncze moduły kursu lub cały kompletny pakiet. Decyzja zależy od Ciebie.

Nie wiesz czy ten kurs jest dla Ciebie? Nic nie szkodzi!

Spróbuj całkowicie DARMOWEJ WERSJI kursu i przekonaj się czy jest on dla Ciebie!

KIM JESTEM?

CRYPTO AARON

Jestem Adam, ale wszyscy mówią na mnie Aaron. Od 10 lat zajmuję się zarabianiem pieniędzy przy wykorzystaniu zasobów internetu oraz pracą z ludźmi, a od 5 lat kładę focus na trading.

Już w wieku 3 lat wiedziałem, że chcę być bogaty i pomóc moim rodzicom aby nie musieli ciężko pracować przez całe życie, a potem wszystkim tym, którzy chcą osiągać rzeczy spektakularne.

Przez te wszystkie lata pomogłem ponad 60 osobom osiągnąć wolność finansową. Obecnie postanowiłem dalej dzielić się swoją wiedzą i nagrałem Złoty Kurs jako podsumowanie mojego kilkuletniego doświadczenia, aby pomagać ludziom stać się niezależnymi.

Zapraszam i Ciebie do naszej społeczności!

Dostępne pakiety

Nie chcesz kupować pojedynczych modułów?

WYBIERZ WŁAŚCIWY PAKIET.

ROZPOCZNIJ KOMPLETNY ZŁOTY KURS.

PODSTAWOWY
617

USD/6mc

 • 60 lekcji w 6 modułach
 • Start
 • Najprostszy przewodnik
 • Psychologia i emocje
 • Sposoby zarabiania
 • Analiza techniczna
 • Zarządzanie pozycją

ROZSZERZONY
857

USD/6mc

 • 69 lekcji w 7 modułach
 • Start
 • Najprostszy przewodnik
 • Psychologia i emocje
 • Sposoby zarabiania
 • Analiza techniczna
 • Zarządzanie pozycją
 • MODUŁ Hossa i Bessa
 • Grupa PREMIUM z Aaronem

Opinie

Poznaj opinie naszych kursantów i przekonaj się, że nie ma mocniejszego kursu niż Złoty Kurs.

Najmocniejszy kurs tradingu obecnie na rynku. Z samego początku dołączyłem od razu do Golden Keys, i w połączeniu z kursem w pierwszy tydzień zrobiłem +70% konta SPOT! Gorąco polecam pracę z Crypto Aaronem.
Kamil Bobowik
Kursant
Złoty Kurs Crypto Aarona pokazał mi, że zarabianie online jest możliwe, jednak handel to maraton, a nie sprint. Jeśli będziesz przestrzegać zasad, które dostarcza Ci kurs, to dosłownie niemożliwe jest nie zarobić na dłuższą metę. Bycie tutaj mówi mi, że w końcu jestem we właściwym miejscu z właściwymi ludźmi u boku w moim życiu.
Adam Przychodzki
Marketing Lider
Na początek wziąłem podstawowy kurs. Po przerobieniu wszystkich lekcji zacząłem samodzielnie tradować. Dzisiaj uczestniczę również w Golden Keys i zarabiam z każdego miejsca na ziemii a moje życie zmieniło się o 180 stopni dzięki Crypto Aaronowi.
Krystian Buras
“Dom z Bitcoina”
Z początku byłem tylko w grupie Golden Keys Aarona. Kiedy nagrał nowy kurs, wiedziałem że muszę go mieć od razu. Wiedza którą przekazuje jest łatwa, prosta i przyjemna a do tego są to same konkrety które pozwalają w pełni zrozumieć rynek i jego zasady. Dziś kurs już ukończyłem i dalej korzystam z Golden Keys co gorąco polecam.
Arek Zaręba
Członek Golden Keys

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty w zakładce Moje kursy. Dodatkowo, w mailu otrzymasz link do grupy Telegram dostępnej tylko dla kursantów, którą prowadzi CryptoAaron.

Oglądanie filmów możliwe jest jedynie na stronie a ich ściąganie jest całkowicie zabronione.

Oczywiście. Zaznacz odpowiednią opcję przy zakupie i otrzymaj pełnoprawną fakturę VAT na kurs.

Z uwagi na to, że kurs cały czas się rozwija, kolejne odcinki są regularnie nagrywane, dodatkowo otrzymujesz dostęp do zamkniętych webinarów z CryptoAaronem, dostęp do kursu otrzymujesz na okres 6 miesięcy lub na okres 6/12 miesięcy w wersji modułowej w zależności od wybranego wariantu.

Kurs można kupić w całości oraz w wybranych modułach, jeśli nie potrzebujesz niektórych lekcji.